Atrakcje okolicy

Aktywna rozrywka zimą

Nasza okolica oferuje zimą bogaty wybór ośrodków narciarskich, choćby stacja narciarska „Słotwiny Arena w Krynicy Zdroju”, „Jaworzyna Krynicka”, „Słotwiny”, „Henryk Ski”, „Tylicz Ski”, „Master – Ski”, „Wierchomla Dwie Doliny” „Smerekowiec. Wyciąg narciarski”, „Stacja Narciarska w Kamiannej”, w których młodsze dzieci mogą nauczyć się podstaw tego sportu, a starsze doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych i przyjaznych instruktorów. Dodatkową atrakcją podczas zimy jest lodowisko w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Krynicy - Zdroju. Sporą frajdą może być także kulig.

Aktywna rozrywka latem

Okolica dysponuje mnogimi walorami przyrodniczymi oraz antropogenicznymi. Najbardziej popularnym punktem jest Zalew Klimkówka, gdzie przede wszystkim warto uprawiać sporty wodne. Całą rodziną można wypożyczyć rowerki wodne, kajaki lub spędzić miło czas nad wodą. Z kolei w miejscowości Regietów znajduje się Stadnina Koni Huculskich „Gładyszów”, która w swojej ofercie ma naukę jazdy konnej, czy atrakcje jazdy bryczką. Kolejnym punktem wartym uwagi jest Góra Lackowa (997 m n.p.m) znajdująca się w miejscowości Izy, która jest najwyższym szczytem położonym w Beskidzie Niskim. Lackowa klasyfikuje się jako jedna z Koron Gór Polski. Ponadto w powiecie gorlickim odwiedzić można liczne obiekty sakralne wchodzące w skład Szlaku Architektury Drewnianej, najcenniejsze obiekty to te wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Naukowego UNESCO. Kolejnym miejscem wartym odwiedzin jest Krynica – Zdrój, która jest największym i najpopularniejszym kurortem w zespole Uzdrowisk Krynicko – Popradzkich. Do najpopularniejszych atrakcji należą: Wieża widokowa ze ścieżką w Krynicy, Jaworzyna Krynicka, Deptak w Krynicy, Góra Parkowa, Trasy rowerowe, Muzeum Nikifora, Pijalnia wód, Jaskinia Solna, oraz Muzeum Turystyki Górskiej. Dodatkowo istotnym punktem dla regionu jest Wysowa – Zdrój, w której znajduje się pijalnia wód mineralnych.

W Beskidzkiej Przystani dysponujemy własną czterdziestoosobową altaną na grilla, która znajduje się w obrębie stawów z pstrągami.

DANE KONTAKTOWE

Tel: 512 099 409
38-315 Śnietnica
Śnietnica 38

Nr konta bankowego: 
SANTANDER  PL 65109018380000000155728026

49.508650, 21.055121